Arvostelu (Käännös tarjoaa RealEscort Käännä. - Klikkaa tästä nähdäksesi alkuperäisen tekstin.) (Klikkaa tästä nähdäksesi käännetyn tekstin)
She was pretty and very easy to communicate with, both before and during the meeting. I booked for 45 min and thoroughly enjoyed every moment of our time together. In whole, it was one of the best meetings I’ve had, and I can strongly recommend her to all gentlemen! I truly hope to meet her again!
Hän oli kaunis ja hänen kanssaan oli erittäin helppo kommunikoida sekä ennen tapaamista että sen aikana. Varasin 45 minuuttia ja nautin perusteellisesti jokaisesta yhteisestä hetkestämme. Kokonaisuudessaan se oli yksi parhaista tapaamisista, joita minulla on ollut, ja voin vahvasti suositella häntä kaikille herrasmiehille! Toivon todella tapaavani hänet uudelleen!